O nas

Poznaj Budrolpol

Sprawdzony partner

W handlu samochodami klasy premium

Podstawową działalnością naszej firmy jest skup i sprzedaż nowych jak i używanych aut klasy premium. Doświadczenie i znajomość branży, oraz współpraca z instytucjami finansowymi korzystnie wpływają na atrakcyjność naszych ofert a przede wszystkim na jej jakość i atrakcyjność z punktu widzenie indywidualnych potrzeb Klienta. Zajmujemy się również poszukiwaniem pojazdów i maszyn na indywidualne zapotrzebowanie klientów w całej Europie a także Azji i USA z Kanadą.

Zachęcamy Państwa do składania indywidualnych zapytań ofertowych w celu przygotowania oferty skrojonej na miarę Państwa oczekiwań! Każdy Klient traktowany jest przez nas w sposób indywidualny - tak jak sami chcielibyśmy być traktowani przy zakupie naszego wymarzonego auta. 

Ponadto chcemy zaznaczyć, że sprzedajemy pojazdy i maszyny również do krajów WNP organizując transport i odprawę celną. Naszym Klientom pomagamy także w zakresie uzyskania optymalnego finansowania w postaci kredytu lub leasingu na wybrane u nas pojazdy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy.

Więkcej aktualnych ofert aut można znaleźć na naszej stronie dealerskiej na otomoto.pl

Warto nam zaufać

Przekonaj się, czemu warto zaufać profesjonalistom

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Pomagamy uzyskać finansowanie

Poszukujemy pojazdów na indywidualne zamówienie